Nektar Impact GX61

Nektar Impact GX61

115 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Kytary.sk

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma97 % • 1 646 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Potreboval som niečo jednoduché bez nutnosti väčšieho nastavovania. Spĺňa účel.
    • Bez problémov funguje s Garage bandom, s Cubase aj na MAC OS.
    • Nemá displej.

Pri určitom druhu hrania treba vedieť nastaviť tú správnu citlivosť dynamiky klávesov. Niekedy mi pri pomalšom uvoľňovaní klaves zahrá tón aj dvakrát. Hlavne pri klavíri. Ale za tú cenu lepšie nečakajte.

• pomer ceny a kvality je podla očakávaní

GX-61 obsahujú 61-notové (5 oktávové) klávesy, koliesko Pitch-Bend, modulačné koliesko a zásuvku nožného spínača. Dve viacfarebné oktávové tlačidlá umožňujú posúvanie rozsahu klávesnice nahor alebo nadol -3 / + 4 oktávy so zmenou farieb LED tak, aby zobrazovali presný stav.

Posuňte rozsah klávesnice až na +/- 12 polotónov z vyahradených tlačidiel na transpozíciu. Tieto tlačidlá je možné rýchlo opätovne použiť na zmenu globálneho MIDI kanála alebo na odoslanie programových správ. Priraditeľný potenciometer navyše poskytuje kontrolu nad akýmkoľvek parametrom MIDI. Predvolene upravuje hlasitosť mixéra.

Osem tlačidiel určených na ovládanie DAW je v strede modelu Impact GX. Základné úlohy, ako je aktivácia manipulácie, alebo navigácia sa často opakujú - tým že zakaždým siahate na myš, môže zabiť akýkoľvek zárodok inšpirácie. 8 tlačidiel, ktoré sa používajú s integráciou Nektar DAW, rozširujú funkčnosť tak, aby zahŕňala kontrolu nad manipuláciou a množstvo ďalších dôležitých funkcií DAW, priamo od spoločnosti Impact GX.

Tlačidlá možno tiež priradiť k správam MIDI na použitie s akýmkoľvek softvérom MIDI, ktorý nie je podporovaný integráciou Nektar DAW. Pre každé zo 7 tlačidiel je možné naprogramovať primárnu a sekundárnu správu, čo celkovo poskytuje 14 programovateľných možností.

Každému zo 14 priraditeľných MIDI tlačidiel, modulačnému koliesku, nožnému spínaču a samozrejme veľkému ovládacímu gombíku, je možné priradiť odosielanie správ MIDI cc. Priraditeľné tlačidlá (14) môžu byť navyše nakonfigurované tak, aby vysielali správu programu alebo riadenie MMC.

Bitwig 8-Track je súčasťou každého modelu Impact LX +, takže od prvého dňa môžete začať produkovať, hrať a navrhovať zvuky ako profesionáli. Bitwig 8-Track vám poskytuje prístup k viac ako 50 softvérovým nástrojom a efektom pre použitie až na 8 zvukových alebo MIDI projektových stopách a môžete tiež použiť akékoľvek doplnky VST od tretích strán, ktoré by ste mohli vlastniť. Integrácia Nektar DAW podporuje Bitwig 8-Track, takže spoločné použitie Nektar Impact GX a Bitwig 8-Track je vynikajúcou kombináciou.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Bez problémov funguje s Garage bandom, s Cubase aj na MAC OS.
    • Nemá displej.

• Skutočný, 61 kľúčov, a áno, odoláva;
    • Môj prvý "skutočný" nástroj, ale určite by som sa ho radšej naučil ako silikónový swirl;
    • Cena bola prekvapivo primeraná;
    • Mohli ste si ho objednať skôr, ako dorazil do obchodu;
    • Prišla skôr, ako bolo sľúbené;
    • Možno mám len veľké ruky, ale moje prsty majú problém zmestiť sa medzi čierne klávesy. : ( ;
    • ... ale nemôžem proti tomu namietať a je dôležité, že nemám skúsenosti s inými nástrojmi.

Absolútne odporúčame. Vrelo odporúčam... Hovorím, že o nástrojoch nič neviem, ale po silikónovom klavíri je to fantastické zlepšenie : )

• pomer ceny a kvality je podla očakávaní
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Funguje skvele, spĺňa všetky moje očakávania.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Lacné, 61 klávesov, citlivé na náklon. Dobrý pomer ceny a kvality.
    • Občas sa môže stať, že pri stlačení alebo uvoľnení tlačidla budete počuť nevhodné hlasné ťuknutie. Tieto zvuky by mal softvér odfiltrovať.

Ideálne pre začiatočníkov.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dostal som to, čo som očakával.
    • Softvér DAW, ktorý bol s ním dodaný, mi nedovolil nainštalovať ho do systému MacOS, ale používam iný, takže mi to neprekážalo.

Používam ho menej ako 2 týždne, zatiaľ som s ním spokojný. Myslím, že kvalita je za tieto peniaze prijateľná. Dúfajme, že to vydrží.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je viac ako ideálny na skladanie hudby na počítači.
    • Má viac funkcií, ako používam, nič mi nechýba.

Hodnota za peniaze, vlastnosti produktu.

• Som veľmi spokojná : )
    • Nemám skúsenosti : )

S produktom som veľmi spokojný! Ľahko sa prenáša a rýchlo sa pripája. Funguje dobre s rôznymi programami : )

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Päť oktáv, dobrá, dynamická klaviatúra, nízka hmotnosť, pekný dizajn,
    • Nič. V tejto podobe je to v poriadku.

Skladanie hudby, cvičenie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • vynikajúci pomer ceny a kvality
    • pre profesionálne použitie, je možné, že funkčnosť je úzka.

učenie hudobnej teórie